Discussion about this post

User's avatar
Sandra Klimovic's avatar

Šiais laikais socialinė medija kūrybininkams yra būtinybė ir neretai tampa vienu pagrindinių sėkmės veiksnių. Nesvarbu, kaip ją naudosite:

a) galutiniam rezultatui parodyti pardavimo tikslais;

b) proceso įamžinimui;

c) savo katės demonstravimui;

d) patarimais (tips'ais) pasidalinti.

Asmeniškai vis tiek manau, kad mūsų veiksmuose visada egzistuoja krislas autentiškumo: vieni žmonės rodo mažai, o kiti – daug, priklausomai nuo jų asmenybės. Be to, tai puiki praktika atsikratyti kuklumo ir baimės rodytis prieš kitus žmones (baimė gali tapti rimtu stabdžiu kūrybinėje karjeroje).

Expand full comment
Eglė Konagis's avatar

Labai įdomu buvo paskaityti! Galiu tik dėl rašytojų savo nuomonę pasakyti, jau esu apie tai viename komentare užsiminusi: man kažkaip nebebūna įdomu skaityti knygas tų rašytojų, kurie skleidžia daug apie save ir savo kasdienybę socialiniuose tinkluose. Nesuvokiau dar, kodėl man taip, bet nebelieka lyg rašymo paslapties, man kažkodėl norisi nieko geriau nežinoti apie autoriaus gyvenimą, kad istorija tikėčiau ir ja nuoširdžiai pagyvenčiau, kol skaitau. Skamba keistai, bet kol kas yra taip: arba nesidomiu autoriaus gyvenimu, arba neskaitau jo knygų. Šiaip labai džiaugiuosi, kad vis lengviau menininkams pasiekti savo auditoriją, bet tikrai nežinau, ar toji auditorija susiformuoja apie menininką, ar jis kažkaip taikosi prie savo gerbėjų, bet visgi labiau tikiu pirmuoju variantu - kad kūrėjas nepraranda savo tapatybės. O ar verta tiek laiko investuoti į sklaidą soc tinkluose - turbūt taip, jei yra atgalinis finansinis ryšys. Bet tai turbūt irgi individualus sprendimas. Lauksiu kitų komentarų šia įdomia tema.

Expand full comment
7 more comments...

No posts